نرم افزار تخمین رتبه آنلاین

ارزشیابی پیشرفت تحصیلی با نرم افزار تخمین رتبه

نرم افزار تخمین رتبه

تخصصی ترین سایت مشاور کشور

سامانه تخمین رتبه سامانه انتخاب رشته

ارتباط با برترین مشاورین کنکوری

09121009656 09121965702

تماس همه روزه از ساعت 8 صبح تا 6 بعد از ظهر

نرم افزار تخمین رتبه

نرم افزار تخمین رتبه آنلاین گیلنا

پیشبینی کنکور97 با نرم افزار تخمین رتبه انتشارات گیلنا

وارد کردن درصدها

وارد کردن درصدهای آزمون

وارد کردن درصد های بدست آمده در آزمون های آزمایشی در همه دروس (شیمی،فیزیک،ریاضی و .....)

xzz.png
انتخاب رشته

وارد کردن رشته تحصیلی

 • تجربی
 • ریاضی
 • انسانی
xzz.png
انتخاب منطقه

وارد کردن منطقه تحصیلی

 • منطقه یک
 • منطقه دو
 • منطقه سه
تخمین رتبه آنلاین

پیش بینی کنکور 97 با نرم افزار تخمین رتبه گیلنا

می خوای بدونی با درصد هایی که تو کنکور زدی چه رشته ای میشی ؟؟؟

نرم افزاری که در اختیار شماست به وسیله گروه آموزشی گیلنا که سالیان سال است در زمینه مشاوره های کنکوری و تولید و انتشار مستند های آموزشی فعالیت میکند طراحی شده است

هدف از تولید این نرم افزار تحت وب،رشد و ارتقاء دانش آموزان و پیشرفت آن ها بوده است

دانش آموزان با استفاده از این نرم افزار و تنها با وارد کردن درصد های خود در کنکور،محدوده رتبه ای که ممکن است در کنکور کسب کنند را مشاهده کنند و در نتیجه تصمیم درست و هدفمند تری خواهد گرفت

 

فرم مشاوره رایگان

می‌توانید با تکمیل فرم زیر از مشاوره تحصیلی

رایــــگــــان و آنـــــلاین ما استفاده کنید

نام و نام خانوادگی:(*)
Invalid Input

شماره تلفن:(*)
Invalid Input

بخش های مختلف نرم افزار تخمین رتبه آنلاین گیلنا را در زیر مشاهده می کنید

 • نرم افزار تخمین رتبه
 • نرم افزار تخمین رتبه
 • نرم افزار تخمین رتبه
 • نرم افزار تخمین رتبه
  Z1

  مزیت استفاده از این نرم افزار برای شما داوطلب کنکوری این است که در ایام جمع بندی که سوالات کنکور های سنوات اخیر را تمرین می کنید و خود را در شرایط امتحانی قرار می دهید،بدانید با توجه به درصد های کسب شده در هر سال چه رتبه ای کسب می کردید و به تصوری نزدیک به واقعیت از خود برسید.

  در سایت رسمی مرجع کنکور که زیر نظر مؤسسه آموزشی گیلنا می باشد مشاوره های استاد حسین احمدی به همراه ویدیوهای رایگان و محصولات این استاد برتر که سابقه ی 20 سال تدریس دارد قرار گرفته است که به شاگردان برای به دست آوردن تراز بهتر کمک بزرگی می کند.

  طریقه ی استفاده از نرم افزار به این شکل است که ابتدا گروه آزمایشی و منطقه ی خود را وارد می کنید سپس وارد صفحه ای می شوید که با توجه به رشته تان نیاز است تا درصد های مورد نظر در هر درس را وارد نمایید،سپس در صفحه ی بعدی رتبه ی احتمالی را به شما پیشنهاد می دهد و از جمله برتری های این نرم افزار نسبت به سایرین این است که رشته ای را که با آن رتبه احتمال قبولی دارید به شما معرفی می کند.

  از مزایای این نرم افزار برای شما داوطلب کنکوری این است که می توانید با توجه به رشته ی مورد علاقه تان در شهر مورد نظر می توانید هدف گذاری کنید تا در هر درس به چه درصدی نیاز دارید و در برنامه ریزی های مطالعاتی خود بتوانید میزان تلاش برای هر درس را مدیریت کنید.

  Mmmmmmmmmmmmm

  طراحی نرم افزار تخمین رتبه به عهده گروه مشاورین مجرب و متخصص گیلنا بوده است و به صورت رایگان در اختیار داوطلبین قرار داده شده است تا با وارد کردن مجموعه درصد های احتمالی خود رتبه ی حدودی خود را بدانند و یا چنان چه رتبه ی خاصی مدنظرشان است بدانند چه میزان تلاش لازم است انجام دهند.

  صفحه ی اصلی نرم افزار تخمین رتبه ی گیلنا شامل سه قسمت میباشد که داوطلبان گرامی جهت نمایش کارنامه سال قبل نزدیک به رتبه ی خود اطلاعات زیر را وارد مینمایند .

  منطقه :شامل گزینه های منطقه یک (شهرهای بزرگ)، منطقه دو(شهرهای کوچک)، منطقه سه (مناطق محروم)مباشد که داوطلبان طبق منطقه (سهمیه ) خود یکی از گزینه ها را انتخاب مینمایند.

  اطلاعات :در این قسمت دو باکس برای وارد کردن رتبه سهمیه و رتبه در کشور وجود دارد که داوطلب باید یکی از رتبه های بالا را وارد نماید.

  حال با وارد کردن این اطلاعات و زدن دکمه ی جستجو، به صفحه ای هدایت میشوید ، لیستی از رشته هایی که شانس قبولی در آن را دارید در جدولی به 4 رنگ متفاوت ارئه میشود ، رنگ صورتی :لیست رشته هایی که بدبینانه است در این رشته ها قبول شوید ، رنگ آبی : نزدیک به رتبه ی کاربر است

  Search

  Sponsor Partner