فرم مشاوره رایگان

می‌توانید با تکمیل فرم زیر از مشاوره تحصیلی

رایــــگــــان و آنـــــلاین ما استفاده کنید

نام و نام خانوادگی:(*)
Invalid Input

شماره تلفن:(*)
Invalid Input

چند نکته ی مهم برای شما کنکوری ها

استاد حسین احمدی ، استاد برتر کنکور ، اولین و تنها مشاور و برنامه ریز کنکور از ایران نکته های مهمی برای شما اریه داده است که باعث میشود با آمادگی بیشتری با کنکور مواجه شوید.

رمز اول در کنکور ، استرستان را پشت در سالن کنکور بگذارید. باید بدانید استرس باعث پس رفت شما در کنکور میشود و تعادل روحی و روانی شما را در طول آزمون مختل میکند پس اگر استرس داشته باشید شاید دیگر نتوانید تست های آسان و تست هایی که جواب آن هارا میدانید بزنید.

رمز دوم همیشه اول سوالات ساده و متوسط را جواب دهید و سوالات پیچیده و زمان بر را زمانی حل کنید که یک دور تست های دفترچه را مرور کرده و سوالات راحت را جواب داده باشد تا وقت کم نیاورید. تست ها را یکی یکی وارد پاسخ نامه کنید، ترتیب دفترچه را به هم نزنید،لازم نیست زیاد به ساعت نگاه کنید هر ۵ تست یکبار،در صورت سوال زیر فعل جمله خط بکشید، آب و شکلات سر جلسه ببرید و نفس عمیق کشش عضلانی فراموش نشود.

روش های تست زنی

حال به سراغ روش تست زنی و مدیریت صحیح زمان میرویم که برای اولین بار توسط استاد حسین احمدی ابداع و به صورت رایگان در اختیار شما قرار میگیرد.

ابتدا که دفترچه عمومی را گرفتید به زمان نگاه کنید و هم زمان به زمان پیشنهادی درس اول نگاه کنید.دردروس عمومی ۳ و در دروس اختصاصی ۵ از دقیقه از زمان پیشنهادی کم کنید(این زمان کم شده از هر درسدر انتها که تمام دفترچه بررسی شد به همان درس اختصاص داده خواهد شد) توجه کنید که به هیچ وجه اززمان یک درس برای درس دیگر استفاده نکنید. مثلا آزمون ساعت ۸ آغاز می شود و زمان پیشنهادی ادبیات ۱۸ دقیقه است که از آن ۳ دقیقه کم می کنیم یعنی از ۸ تا ۸:۱۵ برای پاسخ گویی به درس ادبیات است به محض تمام شدن آن سراغ درس بعدی می رویم.

نکته داخل پرانتز: تست های مشکل دار را باید ۳جور علامت گذاری کرد الف) !: تست های فلش -> تست هایی هستند که قبل از اینکه سراغ حلشان برویم می فهمیم زمانگیرند.فعلا آن ها را حل نمی کنیم مثلا قرابتی که ۵ بیت شعر دارد ! ب) تست های () : تست هایی هستند که در اواسط حل می فهمیم زمان گیرند یا در حلشان به مشکل می خوریم یا در انتها بین ۲گزینه شک می کنیم. ج) تستهای ضربدر: که اصلا بلد نیستید آنها را ! حال اگر به شیوه ی علامت گذاری درس را زودتر از زمان اولیه اش حل کردیم تا تمام شدن زمان اولیه بر می گردیم و تست های نوع الف و ب را حل می کنیم و تا زمان اولیه تمام شد درس را رها می کنیم و سراغدرس بعدی می رویم. حال به این شیوه به انتهای دفترچه عمومی رسیده ایم اولا که کمی وقت اضافه آوردیم ثانیا تمام تست های ساده را یک بار مرور کرده ایم.حال این وقت ذخیره شده را به دلخواه بین درس ها پخش می کنیم.

حسین احمدی

استاد حسین احمدی مشاور و برنامه ریز با آغاز کار خود در سال 1373 تا به امروز با سابقه درخشان و حضوری پر رنگ در عرصه کنکور نامی نیک و شایسته ی اعتماد از خود برجای گذاشته است . مشاور و برنامه ریز برتر کشور مدرس برترین فیلم های آموزشی با گیلنا کنکور آسان است ادبیات،عربی،دین و زندگی

استاد حسین احمدی

سایت های رسمی استاد حسین احمدی

konkur-100.ir

gilna-konkur.com

konkur-100.com

سایت های رسمی استاد امیر مسعودی

amirmasooudi.com

masoudikonkour.com

استاد امیر مسعودی
کلیه حقوق این سایت متعلق به حسین احمدیمی باشد.
طراحی و پیاده سازیماهان تکنولوژی

Search